zeytinburnu-bocek-ilaclamaGenel 

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Zeytinburnu Belediyesi ilaçlama servisi olarak Zeytinburnu mahallelerine, ayrıca İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. İlaçlama firmamız yalnızca böcek değil; fare, yılan, pire, kene, arı, kakalak gibi pek çok haşere türü için ilaçlama hizmeti vermektedir. Zeytinburnu halkının en çok yakındığı haşere türleri ise fare, hamam böceği, akrep, kırkayak, tahta kurusu ve karafatma olarak karşımıza çıkmaktadır. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak, şikayet aldığımız bölgelerde ilaçlama uygulamalarından %100 sonuç almaktayız.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Biz Kimiz?

zeytinburnu-bocek-ilaclama
zeytinburnu-bocek-ilaclama

30 yıldır böcek ilaçlama sektöründe faaliyet gösteren Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe, mahalle ve köylerine hizmet vermektedir. Alanında uzman ekiplerden oluşan geniş ilaçlama kadromuz, yılların verdiği donanımla ve bilgi birikimiyle hizmet vermekte olup, her haşere türü için farklı bir ilaçlama tekniği geliştirmektedir. Haşerenin türü, ebatı, yayılma hızı ve alanın boyutuna göre belirlenen ilaçlama türü ve böcek ilaçlama fiyatları en uygun böcek ilaçlama fiyatlarıyla en garanti sonuca ulaştırmaktadır.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Ev, apartman, iş yeri, iş hanı, hastane, okul, lojman, cami ve diğer ibadethaneler, toplu taşıma araçları, yük ve yolcu gemileri, bahçe, tarla, dükkan gibi her çeşit kapalı ve açık alanda hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak kullandığımız ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olduğundan ve kesin sonuç veren son derece kuvvetli ilaçlar olduğunu bildirmekten gurur duyarız.

İlaçlama Öncesinde ve Sonrasında Yapılması Gerekenler Neler?

İlaçlamadan önce yiyecekleri ve gıda malzemelerini ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Ayrıca çocukların eşya ve oyuncaklarını da muhafaza altına almanız son derece önemlidir. Evde evcil hayvan varsa onun mama ve su kaplarını da kapalı bir yere koymalısınız. İşlem sırasında evde durmamanız sağlığınız açısından ve ekibimizin işini aksatmamak açısından daha iyi olacaktır. Ancak ekiple beraber evde kalmak isterseniz ilaçlama uzmanlarımızın talimatlarına uyarak koruma kıyafetleriyle alanda kalabilirsiniz. İşlemden sonra 2 saat evin kapatılması gerekmektedir. Bu sırada evi mutlaka terk etmelisiniz. 2 saatin sonunda evinizi havalandırdıktan sonra böceksiz bir hayata merhaba deyip günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. İlaçlamadan sonra, böcek türüne göre değişiklik gösteren bir süre zarfında evde sulu temizlik yapmamanız gerekmektedir. (Haşerelerin yumurtlama dönemleri değişiklik gösterdiği için) İlaçlama konusunda aklınızdaki tüm sorular için bizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Fare İlaçlama Servisi her alanda ve her çeşidi olan bu canlıları bulunduğu alana göre farklı yöntem ve etkisiz hale getirme araçlarıyla mücadele yöntemi belirler. 

Zeytinburnu Kalorifer Böceği İlaçlama Servislerimizce ilaçlaması en çok yapılan haşere türüdür. Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği ve Oryantal hamam böceği olarak çeşitleri vardır. 

Zeytinburnu Kene İlaçlaması kan emici bu organizmanın besin kaynağı memeli canlılar olduğundan insanların yaşam alanlarında da maalesef sıkça görülen zararlı eklembacaklılardandır. Farkedildiklerinde profesyonel ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Zeytinburnu Pire İlaçlama da kenelerin verdiği zararlar hatta tehlikeli hastalık kaynakları olduğundan aynı şikayetle ilaçlama hizmeti yapmaktadır. Bu kan emici eklembacaklılarla bireysel mücadele edilemeyeceğinden en kısa zamanda yetkin bir ilaçlama hizmeti almak gerekir. 

Benzer içerikler

Yorum Yap