zeytinburnu-veliefendi-bocek-ilaclamaGenel 

Zeytinburnu Veliefendi Böcek İlaçlama

Çoğunlukla izbe ve pis mekanlarda görülen haşere oluşumu, insanların bulunduğu alanlarda da gerçekleşmekte olup, insan sağlığı için ciddi problemlere sebep olan bir durumdur. Barınma, bulunma, çalışma alanlarımızın herhangi birinde görülen haşere istilası, kısa süreli bir etkileşimle bile sağlığımızı ciddi anlamda etkileyebilmektedir. Zira, haşereler dolaştıkları yerlere ciddi bir bakteri ve mikrop tabakası bırakmaktadır. Bu zararlı mikroorganizmalar insan vücudunda bağışıklık sistemini çökerterek bedeni çeşitli hastalıklara açık hale getirmektedir. Geçmeyen gribal enfeksiyonların bile müsebbibi yaşam alanlarından birinde görülen haşere varlığı olabilmektedir. Bunun yanı sıra, çok ciddi bulaşıcı hastalıkların da taşıyıcısı konumunda olan haşereler için profesyonel destek alınmadığı sürece başarılı bir sonuç alınması mümkün olmamaktadır. Bu amaca hizmet eden Zeytinburnu Veliefendi böcek ilaçlama servisi; Zeytinburnu başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm semt ve köylerinde ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Veliefendi Böcek İlaçlama Firması?

Bireysel mücadele yöntemleriyle haşere sorununu gidermeye çalışan vatandaşlar, bu ilkel yöntemlerin haşereleri yok etmeye yetmeyeceğini anlamaktadır. Zira, içeriği yıllardır geliştirilmeyen bu ilaçlara karşı haşereler direnç göstermektedir ve hiçbir şekilde etkisini görmemektedir. Bu nedenle, verimli bir ilaçlama için profesyonel teknikler uygulayan prestijli ilaçlama firmalarıyla çalışılması son derece önemlidir. Sektörde 30 yıldır varlığını sürdüren ilaçlama servisimiz; geliştirdiği ilaçlama teknikleriyle ve kaliteli hizmetleriyle zirvedeki yerini korumaktadır. Dünya Sağlık Örgütü’nün kalite standartlarına uyan, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ve ziraat mühendislerinin geliştirdiği içeriğe sahip haşere ilaçları, özel tekniklerle uygulanarak haşerelerin kesin olarak yok edilmesini sağlamaktadır. İlaçlama uygulamalarını kesin sonuç garantisiyle gerçekleştiren Zeytinburnu Veliefendi böcek ilaçlama firmamız ayrıca ilaçlama hizmetine ek olarak danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. İlaçlama uygulaması süresince danışanlarıyla irtibatta kalan, ilaçlamadan sonra haşere varlığının kesin olarak son bulduğundan emin olan ilaçlama ekiplerimiz; %100 müşteri memnuniyeti kazanmak adına çaba göstermektedir.

İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Veliefendi böcek ilaçlama Zeytinburnu ekipleri; ilk olarak ilaçlanacak alanda bir analiz yapmaktadır. Alanın hacmi, ilaçlanacak haşere türü ve cinsi, alanda haşere oluşumuna yol açan durumlar gibi bazı tespitlerin ardından kullanılacak ilacı ve ilaçlama yöntemini belirlemektedir. Bunun ardından, ev sahiplerine gereken talimatları sunan ekiplerimiz, alanı ilaçlamaya hazır hale getirerek çalışmalarına başlamaktadır. Uygulama esnasında ve sonrasın talimatlara uyulduğu takdirde işlemden %100 sonuç almak mümkündür. İşlem bitiminde evden ayrılan ekiplerimiz, haşere oluşumu kesin olarak bitinceye kadar danışanlarıyla iletişimde kalmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Haşere İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama: En çok haşereyi kapsayan ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlamadır. Bu ilaçlama yöntemi haşere oluşumunun en sık görüldüğü alanlara uygulanan sıvı ilaç yardımıyla sağlanır. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilir.
  • Jel İlaçlama: Kalorifer böceği ve hamam böceği için öldürücü etkiye sahiptir. Bu haşereler dışında tercih edilmez.
  • Fare İstasyonu: Fare için en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir.

Firmamızın ilaçlama hizmetleri ve haşere ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap