zeytinburnu-seyitnizam-bocek-ilaclamaGenel 

Zeytinburnu Seyitnizam Böcek İlaçlama

Haşerelerin insan yaşam alanlarında bulunması insan sağlığını, refahını ve maddiyatını sarsan bir durumdur. Zira haşereler eşyalara zarar vererek de çeşitli hasarlara yol açabilirler. Ayrıca ilaçlama sürecinde girişilen bazı yöntemler hayli maliyetli olabilmektedir. Bazı vatandaşlar, bu yöntemlerin harcanan miktarla doğru orantılı olarak kalıcı çözüm sağlayacağını düşünür ancak, ilkel ilaçlama yöntemleri çoğunlukla sonuç vermeyecek bir masraftan ibaret kalmaktadır. Bu sebeple, haşere ilaçlamada profesyonel tekniklerin tercih edilmesi her anlamda lehinize olacaktır. Zeytinburnu Seyitnizam böcek ilaçlama firması; bu temel ihtiyacı karşılayabilmek adına hizmet vermektedir. 

Seyitnizam Böcek İlaçlama Servisi

Üç ilde hizmet veren ve ilaçlama taleplerine karşılık verebilmek adına günün her saati çalışmalarını sürdüren servisimiz; profesyonel ve teknik donanıma sahip ekipleriyle tüm haşere türlerine %100 çözüm imkanı sunmaktadır. İlaçlama firmaları arasında en köklü kuruluşlardan biri olarak adını duyuran Seyitnizam Zeytinburnu böcek ilaçlama firması; alanında donanımlı ve engin bilgiye sahip ilaçlama uzmanlarıyla çalışmaktadır. Ziraat mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen böcek ilaçları; Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş olup Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen sağlık standartlarına uygun içeriğe sahiptir. Haşere türlerine farklı olarak geliştirilen ilaçlama yöntemleri ise haşere türleri üzerinde kesin ve kalıcı etkiye sahip olup diğer canlılar için hiçbir risk taşımamaktadır.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

En çok kullanılan haşere ilaçlama yöntemleri sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonu tekniğidir. Sıvı ilaçlama; kokulu ve kokusuz olmak üzere iki farklı yöntemle uygulanır. Uygulama yöntemi bazı durumların tespitine göre belirlenir. Sıvı ilaçlama sonrasında sulu temizlik yapılmamalıdır. Jel ilaçlama ve fare istasyonu ise kokusuzdur. Jel ilaçlama hamam böceği tipi böcekler üzerinde öldürücü etkiye sahiptir. Evdeki belirli alanlara uygulanarak haşerenin ilaçtan beslenmesi sağlanır. Kokusuz olması sebebiyle alandan ayrılmayı gerektirmez. İlaca temas etmediği takdirde sulu temizlik yapılabilir. Böcek ilaçlama yöntemleri zincirleme bir ölüm şekline yol açtığı için hızlı bir etkiye sahiptir. İlaçlama esnasında verilen talimatlara eksiksiz uyulması halinde işlemler %100 sonuç sağlamaktadır. İlaçlama konusunda aklınızdaki tüm sorular ve haşere ilaçlama talepleriniz için Seyitnizam böcek ilaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap