Genel 

Kalorifer böceği ilaçlama

Tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekte olan Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak yıllardır verdiği hizmetle sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Böcekler insanlardan sonra dünya üzerinde en kalabalık nüfusa sahip canlılardır. Kalorifer böceklerinin günümüzdeki sayısı 4500 olarak bilinmekte. Düzenli olarak 2 haftada bir barındığı ortama yumurta paketi bırakan bu canlı genetiksel özellikleri bakımından hızlı bir şekilde üreme özelliğine sahiptir. 6 bacaklı, esnek ve hızlı hareket edebilen fiziksel özelliklerinden ötürü genellikle her alana rahatlıkla girebilir. 1 hafta aç kalsa dahi yaşamını sürdürebilen kalorifer böcekleri, 40 dakika boyunca nefeslerini tutabilme özelliğine sahiptir. Zor yaşam koşulları altında dahi uzun süre yaşamlarını sürdüren canlılar girdikleri alanlarda fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde istila haline dönüşebilir. İnsanların evde basit yöntemlerle engel olamayacağı kalorifer böceği için mutlaka profesyonel hizmet gereklidir. Kişisel alanlara su ve kanalizasyon borularından, açık pencere ve kapı aralıklarından, çatlak duvar ve parkelerden, dışarıdan getirilen poşetlerden sızan kalorifer böcekleri genellikle mutfaklarda fırın altlarında, kazan ve kalorifer dairelerinde, kalorifer petekleri borularında yaşamlarını sürdürür.

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Kalorifer böceği ilaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir uygulamadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Zeytinburnu ilaçlama firmamız alanında deneyimli uzman ekibi ile birlikte son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürütür. Ekibin ilaçlama yapılacak alana gelip, alanın büyüklüğü ve böceğin cinsini tespit etmesiyle birlikte ilaçlama uygulamasına geçilir. Sizde yaşadığınız herhangi açık veya kapalı bir ortamda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayarak kalorifer böceği ilaçlama uygulamasından yararlanabilirsiniz. İlaçlama uygulamasında önemli olan bir diğer nokta ise işlemin belirli periyotlar halinde devamlılığıdır.

 

Related posts

Leave a Comment