kalorifer-bocegi-ilaclamaGenel 

Kalorifer Böceği İlaçlama

Tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekte olan Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak yıllardır verdiği hizmetle sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Zor yaşam koşulları altında dahi uzun süre yaşamlarını sürdüren bu canlılar, girdikleri alanlarda fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde ortamı istila ederek yayılabilir. İnsanların evde basit yöntemlerle engel olamayacağı kalorifer böceği için mutlaka profesyonel hizmet gereklidir.

Kalorifer Böceği Nedir? Kalorifer Böceği ile Mücadele Nasıl Olur?

Böcekler insanlardan sonra dünya üzerinde en kalabalık nüfusa sahip canlılardır. Kalorifer böceği türlerinin günümüzdeki sayısı 4500 olarak bilinmektedir. Düzenli olarak 2 haftada bir barındığı ortama yumurta bırakan bu canlı, genetiksel özellikleri bakımından hızlı bir şekilde üreme özelliğine sahiptir. Altı bacaklı, esnek ve hızlı hareket edebilen fiziksel özelliklerinden ötürü genellikle her alana rahatlıkla girebilir. 1 hafta aç kalsa dahi yaşamını sürdürebilen kalorifer böcekleri, 40 dakika boyunca nefeslerini tutabilme özelliğine sahiptir. Kişisel alanlara su ve kanalizasyon borularından, açık pencere ve kapı aralıklarından, çatlak duvar ve parkelerden, dışarıdan getirilen poşetlerden sızan kalorifer böcekleri; genellikle mutfaklarda fırın altlarında, kazan ve kalorifer dairelerinde, kalorifer petekleri borularında yaşamlarını sürdürür.

Kalorifer Böceği İlaçlamada Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Kalorifer böceği ilaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir uygulamadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Zeytinburnu ilaçlama firmamız alanında deneyimli uzman ekibi ile birlikte son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürütür. Ekibin ilaçlama yapılacak alana gelip, alanın büyüklüğü ve böceğin cinsini tespit etmesiyle birlikte ilaçlama uygulamasına geçilir. Siz de yaşadığınız herhangi açık veya kapalı bir ortamda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayarak kalorifer böceği ilaçlama uygulamasından yararlanabilirsiniz. İlaçlama uygulamasında önemli olan bir diğer nokta ise işlemin belirli periyotlar halinde devamlılığıdır. İlk işlemde garantili ilaçlama ile haşerelerin kesin olarak yok olacağı teminatı firmamız tarafından sunulmaktadır. Ancak, evdeki istilayı gideren ilacın etkisi birkaç ay sonra kaybolacaktır. Bu süreden sonra gereken tedbirler alınmaz ve dışarıdan eve yeni haşereler girerse yeni bir istila söz konusu olacaktır. Bunun için de ikinci bir ilaçlama uygulaması gerekebilir.

Benzer içerikler

Yorum Yap