kakalak-bocegi-ilaclamaHaşereler 

Kakalak Böceği İlaçlama

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için verdiğimiz tüm böcek ilaçlama uygulamasının yanı sıra kakalak böceği ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de hizmet vererek tüm haşere türleri için %100 çözüm üretiyoruz. Haşere problemlerinizde garantili ilaçlama yöntemlerimizden faydalanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Kakalak Böceğinin Özellikleri Nelerdir?

Kakalak böceğinin dünya üzerinde 4-5 adet türü olduğu bilinmektedir. İnsan hayatı için son derece tehlikeli olan kakalak böceği, kişisel alanlara girdiğinde dışarıdan taşıdığı virüs ve mikropları açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak bulaştırır. Bu ise astım, verem, dizanteri, mantar, alerjik hastalıklar ve hepatit gibi birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Başta kişisel alanlarımız olmak üzere yaşadığımız her ortamı kakalak böceğine karşı korumak sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Gün içinde sadece besin aramak için yuvasından çıkan kakalak böceği özellikle geceleri aktiftir. Gündüzleri ise insanların kolaylıkla göremeyeceği kapı köşeleri gibi karanlık alanlara saklanır. 1 çift kakalak böceği yaşam süresi boyunca 1 milyon yumurta bırakabilme özelliğine sahiptir. Fiziksel özellikleri bakımından kanatlı olduğundan barındığı alan içinde her yere rahatlıkla ulaşabilir. Bu nedenle kakalak böcekleri kısa süre içinde fark edilmezse ortamdaki kakalak varlığı haşere istilası halini alabilir. Kakalak böcekleri insanları ısırmadığı için laboratuvar ortamında rahatlıkla incelenebilir.

Kakalak Böceği İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak son derece titizlikle yürüttüğümüz kakalak böceği uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda bu canlı türüyle ilgili herhangi bir şikayet kalmayacaktır. Yaşam alanlarınızda kakalak böceğinden şikayetçi olmanız halinde, Zeytinburnu böcek ilaçlama firmasını arayarak kakalak böceği ilaçlama uygulamalarından faydalanabilirsiniz. 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimiz kakalak böceği ilaçlama uygulaması ile ilgili gerekli bilgi ve yardımı sağlayacaktır. İlaçlama hizmeti aldığınız firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olması son derece önemlidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olduğu gibi kullandığı ilaçlar da insan ve diğer hayvanların sağlığı açısından zararlı değildir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından da onaylanan ilaçlar ve yöntemlerle faaliyet sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayın.

Benzer içerikler

Yorum Yap