hizmetlerimiz-nelerdirslider 

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Zeytinburnu ilaçlama olarak, ev ve iş yerlerinize kısacası haşerelerin saklandığı, kabuğuna çekildiği her alanda sizlere hizmet sunmaktayız. Zararlı haşere türlerine karşı mücadele ederek yaşam alanlarınızda hijyen ve mutluluğa yer açıyoruz.

Haşereler hayatımızda ciddi bir tehdit oluştururlar. Kimi zaman bu tehlikeli tehdidin farkında olmayız. İnsan sağlığının her şeyin en üstünde olduğunu bilmemizde fayda vardır. Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız, sizleri haşerelerin zararlarından tamamıyla korumaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır;

Ev ve iş yerleri, bina, site, fırın, lokanta, restoran, kuaför salonu, güzellik merkezi, otel, hastane, bodrum katları, yurt, dershane, okul, üniversite, konferans salonu, sinema salonu, spor salonu, gemi, yat, otobüs, metro, metrobüs, tramvay, park ve bahçe alanları, uçak, terminal, otogar, otopark, apartman, rezidans, villa, AVM, tarım alanları, tarla, arsa, arazi, şantiye alanları ve daha pek çok alanlarda ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

İlaçlama şirketimiz; teknolojinin en son donanımlarını ve araçlarını kullanırken, en etkili ilaçları da beraberinde sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı, TSE VE Dünya Sağlık Örgütünden onay almış ilaçlarımızla yaşam alanlarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar vermeden leke ve iz bırakmadan ilaçlama hizmetlerimizi ve mücadelelerimizi, garantili ve ekonomik fiyat paketleri halinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Zeytinburnu ilaçlama firmamızın kullandığı mücadele yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama,
  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz İlaçlama,
  • Jel İlaçlama,
  • Fare İstasyonlarıdır.

İlaçlama Fiyatlarımız

İlaçlama fiyatlarımız, ekonomik olmasının yanı sıra, garantilidir. İlaçlama fiyatlarının haşereler üzerinde nasıl hesaplandığına dair sıkça sorular gelmektedir. Zeytinburnu haşere ilaçlama şirketimizin genel formülü şudur;

İlaçlama uygulamalarında izlene yol şu şekildedir. Öncelikle yaşam alanlarınızda ev ya da iş yerlerinizde bir ya da birden fazla haşere ile karşılaşmanız mümkündür. Bu durumda baz alınan işlem, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü ve bu alanda bulunan haşerelerin yoğunluğu ile, kullanılacak olan ilacın miktarı beraber hesaplanır.

Bu konuda fiyatlandırma çalışmaları için kurumsal müşteri temsilcimizden destek alabilir, ilaçlama yapılacak alanlar için uygun fiyat tarifelerinden size uygun olan paketlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

İlaçlama yaptığımız alanlarda, kesinlikle leke ve iz bırakmıyoruz. İlaçlama firmamız deneyimli bir kadroya sahiptir.

İlaçlama şirketimiz;

  • Kıdemli Ziraat Mühendisleri,
  • Uzman Veteriner Hekimler,
  • Operasyon sorumluları,
  • Saha Uzman ekipleri,
  • Ve Kurumsal müşteri temsilcilerinden oluşmaktadır.

Hizmetlerimiz, dar alanlarla kısıtlı değildir. Geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızın, Zeytinburnu ilaçlama servislerimiz de bulunmaktadır. Zeytinburnu ilçesinde tüm semtlere ve tüm mahallelere 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çağrı merkezimiz 7/24 ihtiyaçlarınıza ve ilaçlama yapacağınız alanlar için her daim hizmet vermektedir.

Haşerelerden kurtulmanızın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yaparak yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz.

Zeytinburnu böcek ilaçlama şirketi olarak değer verdiğiniz şeyler için varız.

Benzer içerikler

Yorum Yap