hamam-bocegi-ilaclamaHaşereler 

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri 6 farklı familyada yaklaşık 4.500 tür bulunduran en yaygın haşere türlerinden biridir. En fazla 6 ay yaşayan bu canlı, insan hayatı için son derece tehlikelidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri insan sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarına sızan diğer böcek türleri gibi hamam böceği ilaçlama alanında da hizmet vermekteyiz.

Hamam Böceği Ne Gibi Zararlar Verir?

Hamam böcekleri ölürken dahi yumurta bırakabilen canlılardır. Her yumurta bırakmasında 150, 200 adet yavru dünyaya gelir. Lağımlarda üreyen bu canlı, yaşadığı pis ortamlar sebebiyle insanlara aids, hepatit, mantar gibi tehlikeli ve ölümcül hastalıklar bulaştırır. Kabukları sert olduğundan kolayca ölmediği gibi, sıcak ve soğuğa karşı vücut ısısını da korur. 1.5 mm ebatlarında olan bu canlı, her alandan rahatlıkla geçebilir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan hamam böcekleri; aç 20 gün, susuz ise 1 hafta yaşayabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta hayatta kalabilir. Yüksekten uçarak yere inebildiği gibi düz yüzeye de tırmanabilir. Karanlık ve nemli ortamlarda barınan bu canlı, kişisel alanlara genellikle bina logarlarından, çatılardan, lavabo, banyo, balkon giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makinesi açıklarından, bahçe katlarından sızar. Ölü böceklerle ve banyolardaki deri döküntüleri ile beslendiğinden açıkta bulunan besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla birçok mikrop bulaştırır. Yaşam alanlarınızda hamam böcekleri ile karşılaştığınızda, ilkel yöntemlerle müdahalede bulunmadan profesyonel hizmet veren böcek ilaçlama firmalarıyla anlaşmalı ve kesin sonuç veren hamam böceği ilaçlama hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Firması Hamam Böceği İlaçlama Hizmetleri

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Hamam böceği ilaçlaması belirli periyotlar halinde tekrarlanmalıdır. Ev, iş yeri, otel, fabrika, okul, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanlar gibi park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da hamam böceği sorunu yaşıyorsanız, Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamızı arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap