Haşereler 

Hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri 6 farklı familyada yaklaşık 4.500 tür bulunduran en yaygın haşere türlerinden biridir. En fazla 6 ay yaşayan bu canlı, insan hayatı için son derece tehlikelidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri insanları sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarına sızan diğer böcek türleri gibi hamam böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.
Hamam böcekleri ölürken dahi yumurta bırakabilen canlılardır. Her yumurta bırakmasında 150, 200 adet yavru böcek vardır. Lağımlarda üreyen bu canlı, yaşadığı pis ortamlar neticesinde insanlara aids, hepatit, mantar gibi tehlikeli ve ölümcül hastalıklar bulaştırır. Kabukları sert olduğundan kolayca ölmediği gibi, sıcak ve soğuğa karşı vücut ısısını da korur. 1.5 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça alışkan olan hamam böcekleri, aç 20 gün, susuz ise 1 hafta yaşayabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta hayatta kalabilir. Yüksekten uçarak yere inebildiği gibi düz yüzeye de tırmanabilir. Karanlık ve nemli ortamlarda barınan bu canlı kişisel alanlara genellikle bina logarlarından, çatılardan, lavabo, banyo, balkon giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makinesi açıklarından, bahçe katlarından evlere sızar. Ölü böceklerle ve banyolardaki deri döküntüleri ile beslendiğinden açıkta bulunan besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla birçok mikrop bulaştırır. Yaşam alanlarınızda hamam böcekleri ile karşılaştığınızda herhangi bir müdahale de bulunmadan profesyonel hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından hamam böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir.
Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Hamam böceği ilaçlaması belirli periyotlar halinde tekrarlanmalıdır.
Ev, iş yeri, otel, fabrika, okul, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanlar gibi park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da hamam böceği sorunu yaşıyorsanız, Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamızı arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment