Hakkımızda

 hakkmzda-zeytnbrnu

İlçemizdeki ve diğer ilçelerdeki haşere faaliyetlerini en nitelikli ve kaliteli uygulamalarla yok eden, halkımıza sağlıklı, huzur dolu bir ortam sunan Multi böcek ilaçlama şirketimiz, her zaman en çok tercih edilen, en profesyonel uygulamaları uygulayan, donanımlı personelleri ve 7/24 verdiği hizmetler ile sizlerin yanındadır.

Hizmet Anlayışımız

Böcek uygulamaları yapmak elbette ki alanında yetkin firmalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü ilaçların doz ayarında yapılan en ufak bir hata, böceklerin yok edilmesinden ziyade insan sağlığına zarar vermektedir. Ciddi sağlık sorunlarına gebe olan hatalı uygulamalar ne yazık ki ülkemizde pek çok firma tarafından uygulanmaktadır. Bu firmalara itibar etmemeniz adına sizleri her zaman uyaran firmamız, her şeyden önce halkımızın sağlığını gözetmekte, daima müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir.

Kalite Politikamız

İlaçlama şirketleri arasında her zaman bir adım önde olan firmamız, Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı, ziraat mühendislerimizin sık sık kontrollerini sağladığı ilaçlarla hizmet vermektedir. Çağın son teknolojileri ile bütünleşmiş yöntemlerimizle ve alanında eğitimli, tecrübeli personellerimizle sizlere daima en iyi hizmeti sunmaktayız.

Misyonumuz – Vizyonumuz

Daima gelişime ve yeniliğe açık olan ilaçlama şirketimiz, müşterilerinden gelen öneriler doğrultusunda kendini her zaman daha donanımlı bir hale getirmektedir. Topluma hizmet eden ve müşterileri arasında ayrım yapmadan en kaliteli hizmeti sağlayan Multi böcek ilaçlama şirketimize böcekler ve ilaçlama yöntemleri hakkında merak ettiklerinizi her zaman sorabilirsiniz.

Böcekler hakkında ya da ilaçlamalar hakkında merak ettikleriniz için çağrı merkezlerimizi, günün her saatinde, haftanın her günü arayabilir, en ekonomik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.