İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 654 94 25
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 346 14 15
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
Genel slider 

Güngören Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama firması kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un genelinde fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulamaları bazı alanlar için oldukça gereklidir. Ev, ofis, hastane, otel, okul, çiftlik, tarla, park gibi alanlar periyodik zamanlar halinde ilaçlanmalıdır.
Güngören böcek ilaçlama firması olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Hznedar, Mareşal, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

Yaşam alanlarına girdiğinde kısa bir süre içinde fark edilmediği takdirde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri başlıca şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım, çatı, fındık ve pamuk faresidir. Bu böcek ve fare türleri ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden ve kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

İlaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm ruhsatlara sahip olarak ilaçlama uygulaması vermektedir. Müşteri hizmetlerimize ulaşarak, böcek ve fare ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgiyi sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un genelinde sabit ve ekonomik fiyattadır.

Benzer içerikler

Yorum Yap