gungoren-bocek-ilaclamaGenel slider 

Güngören Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama firması kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un genelinde fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulamaları bazı alanlar için oldukça gereklidir. Ev, ofis, hastane, otel, okul, çiftlik, tarla, park gibi alanlar periyodik zamanlar halinde ilaçlanmalıdır. Güngören böcek ilaçlama firması olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

Güngören Böcek İlaçlama ve Haşere İlaçlama Uygulamaları

Yaşam alanlarına girdiğinde kısa bir süre içinde fark edilmediği takdirde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri başlıca şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım, çatı, fındık ve pamuk faresidir. Bu böcek ve fare türleri ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden ve kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir. Bu bağlamda, Güngören böcek ilaçlama servisi olarak siz değerli danışanlarımıza ilaçlama hizmeti vermekten şeref duyarız. İlaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm ruhsatlara sahip olarak ilaçlama uygulaması gerçekleştirmektedir. Kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlık kriterlerine de uygun olmakla birlikte, haşereden başka hiçbir canlıya zarar vermemektedir. Fakat, direnci düşük bazı bünyeler ve alerjik problemi olan bireylerin önlem amaçlı olarak ilaçlama esnasında alandan ayrılmasını öneriyoruz. İlaçlama uygulamalarından önce Güngören böcek ilaçlama firmasının talimatlarına uymanız sağlığınız ve işlemin kalitesi açısından önemlidir. İşlem esnasında uyulması gereken talimatlar şu şekildedir;

  • Uygulamadan önce evdeki mutfak eşyaları ve yiyecekler kapalı halde muhafaza edilmelidir.
  • Evde çocuk ve evcil hayvan varsa eşya ve oyuncakları korunaklı şekilde ortadan kaldırılmalıdır.
  • Solunum yolu rahatsızlığı olanlar, çocuk ve yaşlılar, bilinen bir hastalığı olanlar ilaçlanacak alandan ayrılmalı, diğerleri ise mutlaka gerekli tedbirleri almalıdır.
  • İşlemden sonra ekiplerin belirttiği süre boyunca sulu temizlik yapılmamalıdır.
  • Evdeki çatlak, yarık ve haşerelerin eve giriş yapabileceği diğer alanlarda iyileştirmeler yapılmalıdır.

Müşteri hizmetlerimize ulaşarak, böcek ve fare ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un genelinde sabit ve ekonomik fiyattadır.

Benzer içerikler

Yorum Yap