Haşereler 

Gümüş böceği ilaçlama

10 ve 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli, yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişen haşere çeşidi olan gümüş böceğinin yaklaşık 300 milyon yıldır yaşadığı biliniyor. Genellikle nemli, sıcak ve karanlık alanlarda barınmayı seven bu canlı mutfak, kiler, banyo, dolap içi, bodrum ve çatı katlarında yaşar. İnsanların kişisel veya toplumsal alanlarına kolilerin, kutuların ve kitapların içinde sızarak girer. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren tüm böcek çeşitleri gibi, gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Gümüş böceği hızlı hareket kabiliyetine sahip olduğundan girdiği alan içinde kolaylıkla yer değiştirebilir.
Dişi gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Yumurtadan çıkan canlı, yaklaşık 4 ay sonra bir yetişkin haline gelebilir. Pencere ve kapı kenarları, priz ve saat aralığı veya zaman içinde ortamlarda oluşmuş diğer yarıkların arasında beslenir ve yumurtlar. Zor yaşam koşulları altında beslenebilen gümüş böceği 10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Bu canlı türü son derece hareketli olabildiği için insanlardan kolayca kaçabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra, kısa sürede bulunduğu alan içinde istila haline dönüşebilir.
Gümüş böceği ilaçlama uygulamasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunların başında gelen ise hem kendi sağlığınız, hem de kişisel alanlarınızın güvenliği için ilaçlamayı yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiği. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.
Böcek ilaçlama uygulamaları günümüzde son derece elzem bir duruma gelmiştir. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği ile sorun yaşıyorsanız Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizin yardımı ile gümüş böceği ilaçlama uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment