İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 654 94 25
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 346 14 15
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
Genel 

Güçlü İlaçlama Haşerelere Profesyonel Çözüm

Genellikle köy evlerinde yapı itibari ile çok fazla bulunan haşereler ve pireler son zamanlarda büyük şehirlerde de önemli bir sorun halini almıştır. Özellikle pireler, bir nokta kadar küçük bir yapıya sahip oldukları için varlıkları oldukça zor tespit edilmektedir. Ancak muhakkak evlerden arındırılması gereken varlıklardır. Çünkü pireler insan kanı ile beslenirler ve bu da çok ciddi anlamda insan sağlığını tehdit eder. Çok renkli ve desenli olan ortamlarda gözükmeyen bu asalaklar, genellikle beyaz renklerin hakim olduğu ortamlarda kendisini belli ederler. Eğer evlerde bu tür varlıkların yaşadığından şüphelenilmesi halinde beyaz renk kumaş parçalarından yardım alabilirsiniz.

 

Pireler Nasıl Çoğalıyorlar ?

Pireler oldukça uzun bir süre beslenmeden yaşamına devam edebilen bir canlıdır. 1 yıl içerisinde 15 defa üreme yapabilirler her bir pire larvasından yaklaşık olarak 30 civarına yakın pire doğar. Bu pireler kısa zaman da büyür ve asalak olarak yaşamlarıma devam ederler. Pirelerin çoğalması oldukça hızlı olduğundan  evlerimizden bu yaratıkları çıkarmak mutlaka pire ilaçlama yapılmasını gerektirmektedir. Aksi takdirde yaşam alanları her geçen gün daha büyük bir oranda istila edilecektir.

 

Pirelerden Kurtulmanın Temel Prensibi !

Yıllarca pire ilaçlama alanında binlerce deneyim elde etmiş olan firmamız sizlerin bu derdine ciddi anlamda çözümler sunarak yaşam alanlarınızı asalaklardan temizleyerek sadece sizlere bırakıyor. Uzun zamandır vermiş olduğu hizmet ile müşteri memnuniyetini hat safhada tutan zeytinburnubocekilaclama.gen.tr kaliteli ve güvenilir hizmeti ile her zaman adından sıkça söz ettiren bir ilaçlama şirketi olmanın gururunu sizlerle paylaşıyor. Uzman kadromuzun profesyonelce uyguladığı ve sık kullanılan dumanlama tekniği ve jeller ile evlerdeki pire derdi artık son buluyor ve siz kadınlarımızın yüzünü her zaman güldürüyoruz. Aynı zaman da ilaçlama yöntemlerinin taşıdığını hayati risklerin de farkında olarak sizlere en doğal yollarla en kesin ve en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Yaşam alanınız sizlere kalsın yüzleriniz gülsün prensibi ile işimize sıkıca sarılmamız sayesinde pire ilaçlama konusunda uzman olmanın vermiş olduğu mutlulukla, her daim kendimizi geliştirdiğimizi unutmayınız.

3 Güçlü İlaçlama Haşerelere Profesyonel Çözüm

Fare İlaçlama Teknikleri

Fare ilaçlama teknikleri bir çok nokta ve bölgelerde farklılık göstermektedir. Özelikle tarımla uğraşan insanların en büyük dertlerinden birisi farelerdir.

Fareler doğal koşullarından uzaklaşıp şehir hayatına girmişlerdir, insanlarla birlikte yaşayabilen bu canlılar belli konularda insan ırkı için tehditler oluşturmaktadır.

Bunlar hastalık, mikrop, bakteri gibi organizmaların fare aracılığıyla besinlerimize bulaşması ve gıda yolu ile insan hücrelerine karışmasından kaynaklanmadır. Bilim insanlarının araştırmalarına göre sadece fare yüzünden ölen insan sayısı üzerine traktör düşüp ölen insanlardan fazladır.

 

Benzer içerikler

Yorum Yap