fare-nasil-yok-edilirGenel 

Fare Nasıl Yok Edilir?

Fare nasıl yok edilir sorusuna cevap arayan birçok kişi geleneksel yollara başvuruyor ve akabinde karşılaştığı tabloda hüsran ile karşılaşıyor. Fareler yapı gereği çok hızlı hareket eden ve yakalanması zor haşerelerden biridir. Kıvrak zekası ve kemirgen diş yapısı ile insan yaşamına ve çevreye zarar veren farelerin yayılmalarına izin vermeden yok etmek gerekir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren ve salgın hastalıklara yol açan fare ile mücadele uygulamalarımızda ilaçlama işleminde personellerimiz önce insan sağlığı anlayışı ile hareket ediyor. Fare ile doğal mücadele etmek mümkün olmadığı gibi zaman kaybıdır. Fare İstasyonları ile yok ettiğimiz farelerden kısa sürede kurtulurken rutin yaşamanıza geri dönebilirsiniz. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken İstanbul ili ve tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele etmede en önemli aşamalardan biri profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Fare ile doğal mücadele işlemine girişmek size zaman kaybettirdiği gibi ekonomik kayıp yaşatır. Fareler başının geçtiği her yerden kolay bir şekilde geçerek küçük bir deliğe dahi sığabilir. Hızlı hareket etme ve kıvrak zekaya sahip oldukları için yakalanması zor olan fare ile doğal mücadele girişimcileri sonuçsuz kalacaktır. Fare ve diğer haşereleri yok etmek için profesyonel firmalar ile çalışmak gerekir. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

  • Öncelikle çalışacağınız firmanın bütün yasal prosedürleri (sertifika, ruhsat, çalışma izni) yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.
  • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması işine verdiği önemi gösterir.
  • Firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi firma güvenirliği için önemli bir ayrıntıdır.
  • İlaçlama yapacak firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olması ve kullandığı ürünlerin TSE damgalı olmasını inceleyin.

Fare ile mücadele ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde sektörün öncü ismi Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet verdiğimiz firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Dolaştıkları yer itibari ile salgın hastalıklara yol açan ve yiyeceklere saldıran farelerin çoğalmalarına izin vermeden profesyonel fare ilaçlama işlemi ile yok edilmesi gerekir. Fare ile mücadele nasıl yapılır sorusuna cevap arıyor ve haşereleri hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız firmamıza irtibat numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Şirketimizde fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Haşerenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Fare ilaçlama fiyatları ve fare ile mücadele nasıl yapılır ve fare nasıl yok edilir sorularının detaylı yanıtı için firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap