fare-ilaclamaGenel 

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama yok edilmesi en zor haşere türü olan farelere yönelik uygulanan profesyonel önlemlerdir. Böcek ilaçlama hizmetlerinin en çok başvurulan uygulamalarından biri de fare ilaçlama hizmetidir. Ülkemizde sayı ve tür olarak çeşitlilik arz eden fareler, aynı zamanda pek çok hastalığın da yayıcısı konumundadır. İşte farelerin ve tüm haşerelerin yarattığı olumsuz etkileri ortadan kaldıran Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız, aynı zaman da sizleri haşere faaliyetlerine karşı da korumaktadır. Farelerin dünya üzerinde yüzlerce türü olsa da ülkemizde en çok karşımıza çıkan türleri genellikle fındık fareleri, ev fareleri, çatı fareleri ve tarla fareleridir. Bu fareler ülkemizin elverişli ikliminde hem hızlı bir şekilde çoğalmakta hem de uzun süre yaşayabilmektedir.

Fareler, bilindiği üzere çok eski zamanlardan beri varlıklarını aktif olarak sürdüren, sürekli değişim gösteren bir hayvan türüdür. Kemirgenler içinde en gelişkin vücut yapısına sahip olan farelerden kurtulmak da sanıldığı kadar kolay bir uğraşı değildir. Fare ile mücadele geleneksel yollara başvurup sağlığınızı tehlikeye atmak yerine fare ilaçlama şirketleri ile anlaşmalı ve fare ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız sizlere hizmet etmek için

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele saldırgan ve kemirici özelliğe sahip olan farelere yönelik alınan tedbirlerin tümüne denir. Evlerimizde duyduğumuz en ufak tıkırtılardan dahi fareleri suçlu tutarız. Peki gerçekten de durum böyle midir? Evimizde fare olduğunu nasıl anlayabiliriz?

  • Daha önce duymadığımız sesler, tıkırtılar duyuyorsak,
  • Beyaz ve gri renklerde ince kıl ve tüyler halılarımızın üzerlerinde ise,
  • Yerlerde yiyeceklerin kırıntıları, döküntüleri sık sık oluyorsa,
  • Poşet ve torbalarda küçük delikler oluşmuşsa,
  • Dolaplardaki bazı eşyalar devrilmiş ise evimizde fare olduğundan emin olabiliriz.

Farenin evimizde ya da herhangi bir mekanda olduğuna emin olduktan sonra yapmamız gereken ilk şey bu farenin ortalıkta dolanmasına asla izin vermeden onu yok etmemizdir. Peki ama nasıl? Farelerden kurtulma yolları olarak sunulan ve aslında oldukça zararlı olan bazı tekniklerle kemirgenlerden ve diğer haşerelerden kurtulmak veya kurtulmaya çalışmak oldukça zordur. Farelerle mücadele ederken yapılması gereken ilk ve tek şey iyi bir böcek ilaçlama firması ile anlaşmak ve evi farelere karşı ilaçlatmaktır. Yapışkanlar, fare tozları ya da yemleri ile farelerden kurtulmaya çalışmak imkansızdır. İşte fare ilaçlama şirketleri içinde alanının en kurumsal ve en yetkin firması olan Böcek İlaçlama Zeytinburnu firmamız, fare istasyonları ile ülkemizde görebileceğiniz tüm farelere karşı mücadele vermektedir. Fare ilaçlama işlemleri mutlaka ilaçlama konusunda eğitimli ve deneyimli personeller ile hizmet sunan bir ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır.

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları ne işe yarar? Farelerden kurtulmanın en garantili ve en sağlıklı şekli olan fare istasyonları ile farenin türü, boyutu ne olursa olsun en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Kutu şeklinde olan bu istasyonlar herhangi bir mekanda farelerin en sık gezinebileceği alanlara yerleştirilerek bu haşerelerin kutuların içine girmesi sağlanır. Kutu içerisinde bulunan yemi yiyen bu haşere zehirlenerek ölür.

Kaliteli ve Garantili Hizmet

Kaliteli ve garantili hizmetin net adresi olan ilaçlama firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 hizmet sunmaktadır.

En ekonomik fiyatlarımızı öğrenmek için, evinizdeki haşerenin türü hakkında bilgi almak için, haşerelerin ne tür hastalıklar bulaştırdığını öğrenmek için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap