çiyan-ilaclamaGenel 

Çiyan İlaçlama

Çiyan ilaçlama haşere türleri içinde en tehlikelilerinden biri olan çıyanların yok edilmesi için uygulanan yönteme verilen isimdir. Çiyanlar diğer haşereler gibi yok edilmediğine hızlı bir şekilde çoğalır ve yaşam alanınızı istila eder. Sıcaklıkların yükselmesiyle beraber artış gösteren çıyanlar ile bireysel mücadeleye başvurmak çok tehlikelidir. Çiyan sokması vakalarının ölümle sonuçlandığı göz önünde bulundurulduğunda böyle bir durumda vakit kaybetmeden profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız gerektiğini unutmayın. Zeytinburnu Böcek İlaçlama İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet alanını genişleterek sektörün ilk akla gelen isimlerinden biri olmuştur. Çiyan ilaçlama alanında ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesi için firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Sadece böcek ilaçlama konusunda değil bütün haşerelerin yok edilmesinde çalışacağınız firmanın güvenilir olması oldukça önemlidir. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir şirket ile çalışmanız durumunda haşereler yok olmadığı gibi ekonomik kayıp yaşarsınız. Sağlığınızı tehdit eden çıyan ile mücadele için çalışacağınız firmanın güvenirliğini anlamak için;

  • Şirketin Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup olmadığını öğrenin.
  • İlaçlama yapacak firmanın garantili hizmet sözünü verebilmelidir.
  • İlaçlama yapan personellerin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz olarak kullandığından emin olun.
  • Firmanın bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek teyit edin.
  • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olması güvenilirliğini test etmede size yardımcı olacak unsurların başında gelir.

Sizin de başınız çıyan ve diğer haşereler ile dertte ise Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Çiyan İlaçlama Fiyatları

Çiyan ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı faktörler maliyetin belirlenmesinde etkin rol oynar. Çıyanlar kırsal bölgelerde yoğun olup sıcaklıkların yükselmesi ile beraber büyük bir artış gösterir. Çıyanların fark edildiği yerlerde çoğalmalarına izin vermeden ilaçlama işlemi uygulamak sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir. Firmamızda çiyan ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın yüzölçümü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak haşerenin sayısı ve türü önemli ayrıntılar arasında yer alır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken “Önce insan sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. TSE damgalı ürünlerimizle yaptığımız ilaçlama işlemi ile haşereleri yaşamınızdan çıkarırken, uyguladığımız kampanyalar ile ekonominize dost çalışmalar yürütüyoruz. Çiyan ilaçlama hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap