zeytinburnu-cirpici-bocek-ilaclamaGenel 

Zeytinburnu Çırpıcı Böcek İlaçlama

Çırpıcı Mahallesi ve çevre semtlerden aldığımız şikayetler doğrultusunda,bugüne kadar Zeytinburnu ilçesinde binlerce şikayeti %100 başarıyla sonuçlandırdık. Zeytinburnu Çırpıcı böcek ilaçlama firması olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuzla verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı odaklı hizmet vererek başarılı ve sağlıklı işlemlerde bulunduk. Firmamızın sektördeki konumu, vizyonu ve misyonu doğrultusunda hareket ederek her geçen gün daha ileriye gitme prensibinden ileri gelmektedir.

Çırpıcı Böcek İlaçlama

30 yılı aşkın bir süredir sektörde zirvedeki yerini koruyan Çırpıcı böcek ilaçlama firmamız, engin tecrübeye sahip ekibiyle ve haşereler konusundaki bilgisiyle hizmet vermekte olup; profesyonel ilaçlama teknikleriyle haşere türüne özel uygulamalarda bulunmaktadır. Kapalı ve açık alana göre, haşere türüne göre ve yayılma yoğunluğuna göre değişen ilaçlama tekniklerimiz bizi kesin sonuca ulaştıran adımlardan biridir.

Hangi Alanlarda Nasıl Hizmet Veriyoruz?

  • Kapalı Alan İlaçlama: Kapalı alanlara; ev, apartman, iş yeri, dükkan, daire, site, toplu konut, iş hanı gibi alanlar dahildir. Bu alanlarda, alanın büyüklüğüne göre ilaçlama yapılmakta olup her haşere türüne göre farklı ilaçlar uygulanmaktadır. Örneğin, böceklerde tesir etmeyen ilaç, fareleri öldürmektedir ve bu doğrultuda ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Kapalı alan ilaçlama esnasında dikkat edilmesi gereken tek nokta, gıda ürünlerinin ve mutfak eşyalarının ortadan kaldırılmasıdır.
  • Açık Alan İlaçlama: Açık alan ilaçlaması yapılırken rüzgar ve yağış olmaması son derece önemlidir. Bu nedenle özellikle ilkbahar ve yaz mevsimleri tercih edilmektedir. Zira, rüzgar ve yağmur ilacı süpürerek etkisini kaybetmesine sebep olmaktadır. Buna örnek; park, bahçe, bağ, mera, arazi, tarla gibi alanlardır.
  • Kamuya Açık Alan İlaçlama: Bu gruba; okul, hastane, iş hanı, alışveriş merkezi gibi alanlar dahildir. Kapalı alanlarda yapılan uygulamalar burada da geçerlidir. Tek fark, kamu sağlığı söz konusu olduğu için daha dikkatli davranılması ve işlem sırasında mekanın boş olması gerekliliğidir.
  • Araç İlaçlama: Özel araçlarda olduğu gibi; vapur, otobüs, tramvay, metro, minibüs gibi toplu taşıma araçlarında da gerçekleştirilen araç ilaçlama faaliyetleri de yine Çırpıcı böcek ilaçlama Zeytinburnu servisimiz tarafından verilen hizmetlerdendir. İlaçlama hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Benzer içerikler

Yorum Yap