Hamam Böceği İlaçlama

Çevremizde birçok canlı ve mikroorganizma ile birlikte yaşamaktayız. Bu canlıların bazıları ile aynı ortamda yaşayabiliyorken bazıları insan sağlığına hayli zararlı canlılar olarak karşımızda belirir. Böcekler, haşereler, kemirgenler ve sürüngenler gibi canlılar insan yaşam alanlarına beslenme sebepleriyle gelirler. İnsanlara oldukça fazla zarar verebilen bu canlılara denk geldiğimizde panik yapmamalıyız. Ülkemizde görünen en fazla böcek türlerinden biri hamam böceğidir. Hamam böceği ile karşılaştığımızda yapmamız gereken ilk şey hamam böceği ilaçlama hizmeti almaktır. Hamam böceklerinin ömrü ortalama 6 aydır. Ölürken 150-200 yumurta bırakabilme olanağına sahiptirler. Genellikle lağımlarda karanlık izbe pis ortamlarda yaşamlarını sürdürürler. Kabukları serttir ve kanatları vardır. Yüksek alanlardan uçabilmektedirler. Küçük yapıları sebebiyle en dar alanlardan bile geçebilme olanağına sahiptir. Aç karnına 20 gün yaşayabilmektedirler. Evlere tuvaletlerden, rogar sistemlerinden, çatıdan lavabo banyo giderlerinden girerler. Ölü böceklerden, banyolarda insan deri döküntülerinden beslenirler. İnsan besinlerine bıraktıkları dışkı ve salyaları ile çeşitli hastalıklara sebebiyet verir. Hepatit virüsü, aıds gibi çok ciddi hastalıkların sebebi olabilmektedirler. Çevremizde yaşam alanlarımızda karşılaştığımız hamam böceklerinden kurtulabilmek kendi başımıza çok kolay olmayacaktır. Hamam böceklerinden kurtulabilmenin en garanti yolu hamam böceği ilaçlama hizmeti almaktır. İlaçlama uygulamaları arasından hamam böceğine uygun ilaçlama jel ilaçlama olarak dikkat çekmektedir. Jel ilaçlama böceklerin yuvalarına ve geçiş alanlarına damla halinde bırakılır. İlacı alan böcek hemen ölmez yuvasına gider orada ölür. Ölen böceği diğerleri yer ve böylelikle böcek sorunu ortadan kalkar. Jel ilaçlama kokusuz bir yöntemdir. İlaçlama sonrası temizlik gerekmez.  Hamam böcekleri ile kendi başımıza savaşarak zaman kaybetmek yerine böcek ilaçlama hizmeti alarak bu sıkıntıdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Modern ve yeni yöntemlerle birlikte hamam böceği ilaçlama konusunda da yetkindir. Çevre ilçe ve mahallelere ulaşarak kısa zamanda böcek ilaçlama sorununuza çözüm bulur.

 

Fazlasını Oku

Kalorifer böceği ilaçlama

Tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekte olan Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak yıllardır verdiği hizmetle sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Böcekler insanlardan sonra dünya üzerinde en kalabalık nüfusa sahip canlılardır. Kalorifer böceklerinin günümüzdeki sayısı 4500 olarak bilinmekte. Düzenli olarak 2 haftada bir barındığı ortama yumurta paketi bırakan bu canlı genetiksel özellikleri bakımından hızlı bir şekilde üreme özelliğine sahiptir. 6 bacaklı, esnek ve hızlı hareket edebilen fiziksel özelliklerinden ötürü genellikle her alana rahatlıkla girebilir. 1 hafta aç kalsa dahi yaşamını sürdürebilen kalorifer böcekleri, 40 dakika boyunca nefeslerini tutabilme özelliğine sahiptir. Zor yaşam koşulları altında dahi uzun süre yaşamlarını sürdüren canlılar girdikleri alanlarda fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde istila haline dönüşebilir. İnsanların evde basit yöntemlerle engel olamayacağı kalorifer böceği için mutlaka profesyonel hizmet gereklidir. Kişisel alanlara su ve kanalizasyon borularından, açık pencere ve kapı aralıklarından, çatlak duvar ve parkelerden, dışarıdan getirilen poşetlerden sızan kalorifer böcekleri genellikle mutfaklarda fırın altlarında, kazan ve kalorifer dairelerinde, kalorifer petekleri borularında yaşamlarını sürdürür.

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Kalorifer böceği ilaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir uygulamadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Zeytinburnu ilaçlama firmamız alanında deneyimli uzman ekibi ile birlikte son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürütür. Ekibin ilaçlama yapılacak alana gelip, alanın büyüklüğü ve böceğin cinsini tespit etmesiyle birlikte ilaçlama uygulamasına geçilir. Sizde yaşadığınız herhangi açık veya kapalı bir ortamda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayarak kalorifer böceği ilaçlama uygulamasından yararlanabilirsiniz. İlaçlama uygulamasında önemli olan bir diğer nokta ise işlemin belirli periyotlar halinde devamlılığıdır.

 

Fazlasını Oku

İlaçlama hizmeti ile haşerelere kesin çözüm

Haşere yani böcek genel tanımıyla eklembacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş hayvanlar sınıfına verilen addır. 1 milyondan fazla tür sayısıyla dünyadaki en fazla türe sahip canlılar sınıfındadır. Mekaniksel duyu organları, işitme duyu organları, kimyasal duyu organları, nem ve sıcaklık duyu organları, ses çıkarma, ışık ve salgı duyu organları olarak kategorilere ayrılan özelliklere sahipler. Böcekler yumurta ile ürerler, yani gittikleri yerde üredikleri takdirde bulundukları ortamı böcek istilası kaplamış olabilir.
Böcekler, insan gıdası olan yiyeceklere zarar vererek insanlara dolaylı yoldan her türlü bakteri bulaştıran canlılardır. Aynı zamanda tekstil alanın da giyecekleri de hasara uğratarak kişilerin veya işletmelerin maddi kayıplarına neden olur. Bunlar dışında herhangi bir işletme sahibiyseniz işletmenizde müşteriler tarafından böcek görülmesi prestij ve maddi olumsuzluklara neden olacaktır.
Açık veya kapalı alanda böceklerle sadece yaz aylarında değil her mevsimde karşılaşabiliriz. Bu canlıları yaşam alanımızdan uzak tutmak için bir takım basit yöntemler kullanabiliriz. Bunlar yiyecek ve içecekleri açıkta bırakmamak her zaman kapalı tutmak, temizlik yaparken kimyasal ilaçlarla her yeri dezenfekte etmek, evi özellikle de banyo ve lavaboları olabildiğince kuru tutmak ve evdeki delikleri tamirat yaparak açık kalmayacak şekilde kapatmak olarak sıralanabilir. Market ve mağazalardan temin edilen böcek ilaçlama spreyleri de dahil olmak üzere tüm bu önlemler bazı böcek türlerinin evinizden yalnızca bir süre uzak kalmasına olanak sağlar.
Hemen hemen her insanın başına gelebilecek olan ‘evimde böcek var’ korkusu psikolojik ve maddi hasarlara yol açabilir. İleri derecede olan böcek istilaları bireylerde entomofobi yaratabilir. Böceklerden kurtulma yollarını tam anlamıyla sağlayan sadece böcek ilaçlama şirketleridir.  Uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen bu ilaçlama işlemi sonrasında eviniz en güzel şekilde dezenfekte edilerek böcek istilalarına karşı korunaklı bir hale gelir. Aşamalar doğrultusunda gerçekleşen bu uygulama şu şekilde gerçekleşir: Şikayetçi olunan bölgeye belirli bir ekibin gelmesi, alanda keşif yapması, böcek türlerini ve miktarını incelemesi devamında bölge için hangi ilaçlama şeklinin uygun olduğuna karar verilmesi ve ilaçlamanın uygulanması ile son bulur.

Fazlasını Oku

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele mevsim sıcaklıklarının yükselmesiyle beraber kendini göstermeye başladı. Pire ile doğal mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir işlemdir. Pirelerden kurtulmak için sağlığınızı tehdit eden geleneksel yollara başvurmamalı işini iyi yapan bir ilaçlama şirketi ile irtibata geçmelisiniz. Pireler küçük bir yapıya sahip oldukları için fark edilip öldürülemezler. Var olduklarını, kaşıntı, kızarıklık ve kabarma gibi belirtilerle anlayabileceğiniz pirelerin çoğalmasına izin vermeden işini iyi yapan bir firma ile irtibata geçmek yapılacak en doğru şey olacaktır. Pire ile mücadele ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz yılların tecrübe ve birikimi ile pireleri yok etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pirelerden nasıl kurtulurum sorusuna haşerelerin artmasıyla beraber cevap aranır oldu.  Hayvanların sırt bölgelerinden ve tüylü eşyalardan kolay bir şekilde çoğalma alanı bulan pirelerden kurtulmak için alınacak geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi ekonomik zarara neden olur. Firmamızda pireleri yok etmek için uygulanan ilaçlama uygulamasının aşamaları sıralanacak olursa;

 • Öncelikle uygulama yapacağımız alanı ilaçlamaya hazır hale getiririz.
 • Çocuklar bünyesi zayıf olduğu için ortamda bulunmamalı, kullandıkları eşyalar ile beraber uzaklaştırılmalıdır.
 • İlaçlama yapacağımız esnada etrafta açıkta yiyecek, içecek ve açıkta eşya bulunmamakla beraber, gerekli bütün tedbirleri alırız.
 • Uygulamamızın sonuna geldiğimizde ortamı 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırarak ilacın etkisinden arındırır, temizlik işlerinin ardından eski yaşantınıza geri dönersiniz.

Pirelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama işlemi kadar çalışacağınız firmanın kalitesi de önemlidir. İşini iyi yapmayan sıradan firmalarla çalışmak yerine tecrübeli ve insan sağlığına hizmet eden bir firmadan destek almanız gerekir. Peki, bir firmanın güvenilir olduğu nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusu bütün sektörlerde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de merak edilen bir sorudur. Böcek ilaçlama uygulamasına girişen çoğu kişi çalışacağı firmanın güvenirliğinden emin olmak ister. Pirelerden nasıl kurtulurum sorusu kadar değerli olan firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız;

 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olmasına dikkat edin.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü vermesi demek kendine güvendiği anlamına gelir.
 • Şirketin bütün yasal prosedürleri ( sertifika, ruhsat, çalışma izni) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek emin olabilirsiniz.
 • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olmasına dikkat edin.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız yukarıda sayılan bütün detayları bünyesinde barındırmaktadır. Firmamıza günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Fazlasını Oku

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Sorusu haşereler ile başı dertte olan birçok kişinin merak konusu haline geldi. Firma güvenirliği sadece ilaçlama sektöründe değil bütün alanlarda dikkat edilmesi gereken bir konudur. Böcek ilaçlama işleminde sıradan bir firma ile çalıştığınızda haşereler yok olmadığı için hızla çoğalacak ve ekonomik kayıp yaşacaksınız. Bütün bunları yaşamamak adına çalışacağınız firmanın kalitesini seçmek için bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Bunları sıralayacak olursak;

 • Firmanın kullandığı bütün ürünlerin TSE damgalı olmasına dikkat edin.
 • Şirketin Sağlık Bakanlığından onaylı olduğundan belgelerle emin olun.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz kullanıp kullanmadığını inceleyin.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü vermesi kendine olan güvenini ve kalitesini gösterir.
 • Şirketin bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, sertifika, çalışma izni, ruhsat) yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken bütün yasal prosedürleri yerine getirmiş, sektörün en güvenilir firması arasında yer almaktadır. Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE damgalı ürünler kullanan firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşulları ile yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Böcekler hızlı bir şekilde çoğalan ve içinde binlerce tür barındıran zararlı canlılardır. Şekil itibari ile birbirine çok benzeyen ancak etki olarak farklı olan haşere ile mücadele için profesyonel bir ekipten destek almanız şarttır. Binlerce türe sahip olan haşereler ile geleneksel yollar ile mücadele etmeye çalışmak boş bir çaba olmakla beraber ekonomik zarardır. Firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu önemli unsurlar arasında yer alır.

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber aktif hale geçen pire ile mücadele ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Pire ile doğal mücadele işlemine girişip vakit kaybı yaşamak yerine firmamızla irtibata geçebilir, ilaçlama işleminin ardından günlük yaşamınızı geri dönebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemlerine karar verirken haşerenin türü, yoğunlu ve çıktığı alan önemlidir. Pireleri yok etmek ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için uyguladığımız böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

 

 

Fazlasını Oku

Fare Nasıl Yok Edilir?

Fare nasıl yok edilir sorusuna cevap arayan birçok kişi geleneksel yollara başvuruyor ve akabinde karşılaştığı tabloda hüsran ile karşılaşıyor. Fareler yapı gereği çok hızlı hareket eden ve yakalanması zor haşerelerden biridir. Kıvrak zekası ve kemirgen diş yapısı ile insan yaşamına ve çevreye zarar veren farelerin yayılmalarına izin vermeden yok etmek gerekir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren ve salgın hastalıklara yol açan fare ile mücadele uygulamalarımızda ilaçlama işleminde personellerimiz önce insan sağlığı anlayışı ile hareket ediyor. Fare ile doğal mücadele etmek mümkün olmadığı gibi zaman kaybıdır. Fare İstasyonları ile yok ettiğimiz farelerden kısa sürede kurtulurken rutin yaşamanıza geri dönebilirsiniz. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken İstanbul ili ve tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele etmede en önemli aşamalardan biri profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Fare ile doğal mücadele işlemine girişmek size zaman kaybettirdiği gibi ekonomik kayıp yaşatır. Fareler başının geçtiği her yerden kolay bir şekilde geçerek küçük bir deliğe dahi sığabilir. Hızlı hareket etme ve kıvrak zekaya sahip oldukları için yakalanması zor olan fare ile doğal mücadele girişimcileri sonuçsuz kalacaktır. Fare ve diğer haşereleri yok etmek için profesyonel firmalar ile çalışmak gerekir. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Öncelikle çalışacağınız firmanın bütün yasal prosedürleri (sertifika, ruhsat, çalışma izni) yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması işine verdiği önemi gösterir.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi firma güvenirliği için önemli bir ayrıntıdır.
 • İlaçlama yapacak firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olması ve kullandığı ürünlerin TSE damgalı olmasını inceleyin.

Fare ile mücadele ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde sektörün öncü ismi Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmet verdiğimiz firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Dolaştıkları yer itibari ile salgın hastalıklara yol açan ve yiyeceklere saldıran farelerin çoğalmalarına izin vermeden profesyonel fare ilaçlama işlemi ile yok edilmesi gerekir. Fare ile mücadele nasıl yapılır sorusuna cevap arıyor ve haşereleri hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız firmamıza irtibat numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Şirketimizde fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Haşerenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Fare ilaçlama fiyatları ve fare ile mücadele nasıl yapılır sorusunun detaylı yanıtı için firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fazlasını Oku

Çiyan İlaçlama

Çıyan ilaçlama haşere türleri içinde en tehlikelilerinden biri olan çıyanların yok edilmesi için uygulanan yönteme verilen isimdir. Çıyanlar diğer haşereler gibi yok edilmediğine hızlı bir şekilde çoğalır ve yaşam alanınızı istila eder. Sıcaklıkların yükselmesiyle beraber artış gösteren çıyanlar ile bireysel mücadeleye başvurmak çok tehlikelidir. Çıyan sokması vakalarının ölümle sonuçlandığı göz önünde bulundurulduğunda böyle bir durumda vakit kaybetmeden profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız gerektiğini unutmayın. Zeytinburnu Böcek İlaçlama İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet alanını genişleterek sektörün ilk akla gelen isimlerinden biri olmuştur. Çıyan ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesi için firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Sadece böcek ilaçlama konusunda değil bütün haşerelerin yok edilmesinde çalışacağınız firmanın güvenilir olması oldukça önemlidir. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir şirket ile çalışmanız durumunda haşereler yok olmadığı gibi ekonomik kayıp yaşarsınız. Sağlığınızı tehdit eden çıyan ile mücadele için çalışacağınız firmanın güvenirliğini anlamak için;

 • Şirketin Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığını öğrenin.
 • İlaçlama yapacak firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kalitesini gösterir.
 • Uygulamayı yapan personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz olarak kullanmasına dikkat edin.
 • Firmanın bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek teyit edin.
 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olması güvenilirliğini test etmede size yardımcı olacak unsurların başında gelir.

Sizin de başınız çıyan ve diğer haşereler ile dertte ise Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Çiyan İlaçlama Fiyatları

Çıyan ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı faktörler maliyetin belirlenmesinde etkin rol oynar. Çıyanlar kırsal bölgelerde yoğun olup sıcaklıkların yükselmesi ile beraber büyük bir artış gösterir. Çıyanların fark edildiği yerlerde çoğalmalarına izin vermeden ilaçlama işlemi uygulamak sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir. Firmamızda çıyan ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın yüzölçümü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak haşerenin sayısı ve türü önemli ayrıntılar arasında yer alır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken “Önce insan sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. TSE damgalı ürünlerimizle yaptığımız ilaçlama işlemi ile haşereleri yaşamınızdan çıkarırken, uyguladığımız kampanyalar ile ekonominize dost çalışmalar yürütüyoruz.

 

 

Fazlasını Oku

Pirelerden Nasıl Kurtulunur?

Pirelerden nasıl kurtulunur sorusu sıcaklıkların yükseldiği şu günlerde sıkça sorulur oldu. Çok küçük yapıya sahip olan ve fark edilmesi neredeyse imkansız pirelerden kurtulmak için geleneksel yollara başvurmak zaman kaybından başka bir işe yaramayacaktır. Diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan ve kaşınma, kızarıklık, kabarma gibi cildimizde reaksiyonlara yol açan bu haşereler ile mücadele etmek için işini iyi yapan profesyonel bir firma ile irtibata geçmek şarttır. Pireleri yok etmek için geliştirdiği yöntemler ile sektörün öncü isimleri arasına giren Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamıza günün her saati ulaşabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Pireleri hayatınızdan çıkarmak için uygulamadığımız ilaçlama yöntemlerini başlıklar altında sıralayacak olursak;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama diyebiliriz.

Pire İlaçlamanın Önemi

Pire ilaçlamanın önemi haşerelerin zararlarında gizlidir. Pireler hayvanların tüylerinden aktif hale geçerler ve yara, tüylerde dökülme gibi zararlara neden olurlar. Küçük yapıda bulunan ve sıcak havalarda üreme imkanı bulan bu tür ile bireysel mücadele etmek mümkün olmadığı gibi çok risklidir. Pire ilaçlamanın önemi sağlığımızı tehdit eden haşerelerden korunmak için bilmemiz gereken bir ayrıntıdır. Pirelerden kurtulmak için en doğru yol vakit kaybetmeden profesyonel bir ilaçlama firması ile irtibata geçmek ve düzenli ilaçlama yaptırmaktır. Firmamızda pirelerden kurtulmak için ilaçlama işlemi uygulamasının aşamalarını sıralayacak olursak;

 • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
 • İlaçlamanın yapıldığı yerden günlük kullandığımız eşyaları kaldırmalı eğer mümkün değil ise iyi bir şekilde korumalıyız.
 • İşlem sırasında ortamdan çocukların ve kullandıkları eşyalar kesinlikle uzaklaştırılır.
 • Bütün ilaçlama uygulaması bittikten sonra ortam en az 2 saat havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve temizlik işlerinin bittikten sonra rutin hayata geri dönülür.

Sizin de başınız pire ve diğer tüm haşereler ile dertte ise Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar ücretin belirlenmesinde etkili olur. Pirelerden kurtulmak için haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre belirlenen ilaçlama yöntemlerimizin fiyatları oluşturulurken bütçenize dost kampanyalar uyguluyoruz. Yaşam alanımızı istila eden ve rutin hayatı sekteye uğratan pireleri hayatımızdan çıkarmak için uyguladığımız yöntemlerin fiyatında;

 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İşlem yapılacak alanın metrekaresi etkin rol oynar.

Pire ilaçlama ile ilgili aklınıza takılan bütün soruları iletişim numaralarımızdan arayarak öğrenebilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

 

Fazlasını Oku

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken bazı kıstaslar belirleyici olur. Özellikleri ile kendini diğer haşerelerden ayıran hamam böcekleri ile bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi zaman kaybıdır. Hamam böceklerinin fark edildiği yerlerde vakit kaybetmeden profesyonel firmalar ile irtibata geçmek sağlığınız ve ekonominiz için faydalı olacaktır. Zeytinburnu böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile önce insan sağlığı şairi ile hareket etmektedir.  Hamam böceklerinden kurtulmanız için hamam böceği ilaçlama işlemi uzman ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır. 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten firmamızda hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Haşerenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı etkili olur.

Hamam böceği ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum sorusu sıcaklıkların artması ile beraber herkesin aklını kurcalamaya başladı. Hamam böceklerinden ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için hijyen koşullarını sağlamak elbette önemlidir ama asla yeterli değildir. Bazı durumlarda ne kadar dikkat ederseniz edin haşereleri önlemeniz mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda rutin olarak haşere ilaçlama işlemi uygulamanız ve sağlınızı tehdit eden bu unsurlardan profesyonel bir işlem ile kurtulmanız gerekir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızda haşerelerden kurtulmak için uygulanan yöntemleri başlıklar altında toplayacak olursak;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Hamam böceğinden kurtulmak ve günlük hayatınıza geri dönmek için alanının öncü ismi Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor.

Neden Profesyonel İlaçlama?

Neden profesyonel ilaçlama sorusunun cevabı hamam böceklerinin zararlarında gizli. Hamam böcekleri diğer haşerelere oranla yok edilmesi oldukça güç bir haşeredir. Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber birçok kişi hamam böceklerinden nasıl kurtulurum sorusuna cevap aramakta. Bunun için en etkili ve kesin yöntem profesyonel bir firma ile bu sorundan kökten kurtulmak. Peki, bir firmanın güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olması ve kullandığı bütün ürünlerde TSE damgası olması önemlidir.
 • Şirketin Garantili Hizmet sözünü vermesi kalitesini gösterir.
 • İlaçlamaya gelecek personelin maske, tulum ve eldiven kullanması önemlidir.
 • Firmanın bütün yasal prosedürleri yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek teyit alabilir, firma güvenirliğini test edebilirsiniz.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile ilaçlama sektörünün önde gelen isimlerindendir. Sizin de başınız hamam böcekleri ve diğer haşereler ile dertte ise firmamızı arayabilir, 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

 

Fazlasını Oku

Böcekler En Sık Nerelerde Görülür?

Böcekler en sık nerelerde görülür? Bu sorunun yanıtını merak eden birçok okuyucumuz bulunmaktadır. Böceklerin hangi alanlarda daha çok aktif olduğunu öğrenmeden önce böcek ve diğer zararlı haşere türlerinin yaşam alanlarımıza sızmalarına neden olan faktörler bakmak daha doğrudur. Bu yüzden haşere ve kemirgen türlerinin yanında böceklerin hangi alanlarda aktif olduğuna bakalım hep beraber.

 • Böcekler sadece yaşam alanlarımıza zarar vermek için girmezler bu konuyu tetikleyen başlıca nedenler bulunmaktadır. Bu nedenlerin başında böceklerin besin aramaları durumudur. Böcek türleri insanlardan dökülen besin kırıntıları için yaşam alanlarımıza girip karınlarını doyurmak isterler. Bu yüzden ilk koşul besin kaynağı arayışları olarak nitelendirilebilir.
 • Böceklerin ev ya da iş yerlerimizi tercih etmelerindeki diğer bir neden barınma ihtiyaçlarıdır. Bazı böcek türleri nemli ve rutubetli alanları tercih ederken bazıları karanlık ortamlarda yaşamayı tercih ederler.
 • Zararlı canlı türlerinin yaşam döngülerini sürdürebilmeleri ve üreme işlevlerini gerçekleştirebilmeleri için çeşitli alanlara ihtiyaçları vardır. Bu alanlarda çoğu zaman yaşam alanlarımız olmaktadır.

Görüldüğü üzere böcekler ve diğer haşere türleri yaşam alanlarımıza en çok bu 3 sebepten dolayı girmektedirler. Böcekler en sık nerelerde görülür sorumuzun yanıtına cevap vermeye çalıştık. Bu alanları yukarıda saydığımız maddelerden dolayı tercih etmeleri demek insanların nefes aldığı her alanda böcek ve türlerinin görünür kılındığını belirtmemizde fayda vardır.

Böcek Türleri Evlerimize Hangi Kanallardan Ulaşır?

Böcek türleri evlerimize hangi kanallardan ulaşır? Böceklerle ilgili olarak önlem ve tedbir alma amaçlı sorulan sorulardan biri de ev ya da iş yerlerimize hangi kanallardan ulaştığı sorusudur. Böcekler yapı olarak yani yaşam alanlarımızda daha çok fiziki etkenlerden dolayı ulaşabilmektedirler. Rutin yaşantımızda çoğu zaman farkında olmadan böcek türlerine davetiye çıkarıyoruz.

 • Duvar çatlağı, kırık bir cam, kapı aralıkları, kapı alt boşluklar, unutulan ve kapatılmayan pencere ve kapılardan böcek türleri kolayca sızabilmektedir.
 • Yine aynı şekilde böcekler evcil hayvanlardan bulaşabilirler.
 • Dışarıdan satın alınan bir eşya içinden de haşereler kolayca çıkabilmektedir.

Böcek Türlerinin Zararları

Böcek türlerinin zararları oldukça fazladır. Bu zararlara çeşitli hastalıklar eklenince de zararlar kaçınılmaz olmaktadır. Her türlü böcek ilaçlama uygulamalarımız için Zeytinburnu böcek ilaçlama şirketimizi kesintisiz olarak 7/24 arayabilirsiniz.

Fazlasını Oku