Güngören Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama firması kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un genelinde fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulamaları bazı alanlar için oldukça gereklidir. Ev, ofis, hastane, otel, okul, çiftlik, tarla, park gibi alanlar periyodik zamanlar halinde ilaçlanmalıdır.
Güngören böcek ilaçlama firması olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Hznedar, Mareşal, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.
Yaşam alanlarına girdiğinde kısa bir süre içinde fark edilmediği takdirde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri başlıca şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım, çatı, fındık ve pamuk faresidir. Bu böcek ve fare türleri ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden ve kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir.
Güngören böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm ruhsatlara sahip olarak ilaçlama uygulaması vermektedir. Müşteri hizmetlerimize ulaşarak, böcek ve fare ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgiyi sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un genelinde sabit ve ekonomik fiyattadır.

Fazlasını Oku

Avcılar Böcek İlaçlama

Çevremizde, park bahçe ve iş yerlerimizde istenmeyen, zararlılarla karşılaşmak bizi oldukça fazla rahatsız eder. Yaşam alanlarımız en güvende hissettiğimiz yerler olarak karşımıza çıkar fakat diğer canlılarla karşılaşmak bu durumu bozan sıkıntıya sokan en büyük etmendir. Böyle bir durumda kaldığımızda Avcılar böcek ilaçlama servisine ulaşıp yaşadığınız sıkıntıdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Avcılar böcek ilaçlama servisi, tüm böcek ve haşere türlerinde ilaçlama yapmaktadır. Servis her saat açıktır. Yaşadığınız her hangi zararlı canlı probleminde size hızlı ve çabuk dönüş sağlar. Her türlü mekanın ilaçlamasını da kolaylıkla gerçekleştirir. Böcek ilaçlamada modern teknik yöntemleri bünyesinde barındırarak sorunsuz bir ilaçlama dönemi geçirmenize olanak sağlar.

İlaçlama zararlı canlı ve mikroplardan bizleri uzak tutmak için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamaya ihtiyaç duyduğumuzda güvenilir firmalarla çalışmak bizim lehimize yarar sağlayan bir unsurdur. Kimyasal yöntemlerin zararlarından etkilenmemek için doğru uygulamaları gerçekleştirmek zorundayız. Avcılar böcek ilaçlama firmamız, oldukça dikkatli ve titiz bir ilaçlama sistemi ile müşterilerini böceklerden kurtarmaktadır.

Böcek ve kemirgenlere karşı ev, iş yeri, okul, site, fabrika, hastane, fırın, bahçe vb açık ve kapalı alanlarda farklı ilaçlama yöntemleri kullanarak her haşereye karşı gerekli yöntem uygulanmaktadır. İlaçlama yöntemleri kokulu, kokusuz, jel ve sıvı ilaçlama yöntemleri olarak farklılıklar gösterir. İlaçlama öncesi yapılan böcek ve mekan araştırılmasında nasıl bir uygulama yapılacağı belirlenmektedir.

Böcekler genellikle yaz aylarında daha sık sorun yaratırlar. Nüfusun yoğun olduğu bölgelerde yiyecek bulabilme olanağının çok olmasından dolayı fazlaca görülürler. Firmamızın böcek şikayeti aldığı semtler şu şekildedir;

 • Ambarlı
 • Avcılar
 • Firuzköy
 • Gümüşpala

FİYATLARIMIZ HER SEMT VE İLÇE DE AYNI OLUP, EKONOMİK DÜZEYDEDİR.

 

Fazlasını Oku

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Çevremizde, park bahçe, ev, iş yerleri vb. alanlarda zaman zaman istenmeyen canlılar ile karşılaşmaktayız. Şehir yaşam alanlarında yoğun nüfus artışı, sık konumlandırılmış konutlar, besin arayışında olan böcekler için çok avantajlı bir hal oluşturur. Böcekler ve fareler yaşam alanlarımızda sıklıkla gördüğümüz canlılardandır. Her türden ortama girebilmeleri nedeniyle üstlerine türlü mikrop ve virüsleri toplarlar. Bu mikropları besin yoluyla insanlara bulaştırdıklarında çok ciddi hastalıkların insanlara geçmesine neden olmuş olurlar. Hepatit, çocuk felci, gıda zehirlenmeleri, verem, kolera, dizanteri, astım, yüksek ateş vb. hastalıklar haşereler tarafından insanlara musallat olur. Çevremizde böceklerle karşılaştığımızda panik yapmadan, bir böcek ilaçlama firmasına ulaşmalıyız.

Böcek ilaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Bunların başında ilaçlama firmasının tüm izinlerinin alınmış olması, sağlık bakanlığı onayınca ilaçlama hizmeti vermesi çok mühimdir. Zambak böcek ilaçlama firması olarak tüm yasal düzenlemeler bünyemizde mevcuttur. Firmamız 7/24 açıktır. En modern ve yeni gelişen teknolojilere ayak uydurup, ilaçlama hizmetlerini o minvalde gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul’un tüm il ve ilçelerine ilaçlama hizmetini götürmektedir. Yaşamımızın her parçasında, ev, iş yeri, bina, site, pastane, hastane, fırın, fabrika, bahçe vb alanlarda ilaçlama yapmaktadır. Firmamızın en çok karşılaştığı böcek türü, hamam böceği, fare, pire, kene vb. canlılardır. Genellikle böcek ilaçlama şikeyi alınan semtler;

 • Bahçelievler
 • Şirinevler
 • Yenibosna
 • Çobançeşme
 • Siyavuşpaşa

 

Fazlasını Oku

Gümüş böceği ilaçlama

10 ve 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli, yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişen haşere çeşidi olan gümüş böceğinin yaklaşık 300 milyon yıldır yaşadığı biliniyor. Genellikle nemli, sıcak ve karanlık alanlarda barınmayı seven bu canlı mutfak, kiler, banyo, dolap içi, bodrum ve çatı katlarında yaşar. İnsanların kişisel veya toplumsal alanlarına kolilerin, kutuların ve kitapların içinde sızarak girer. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren tüm böcek çeşitleri gibi, gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Gümüş böceği hızlı hareket kabiliyetine sahip olduğundan girdiği alan içinde kolaylıkla yer değiştirebilir.
Dişi gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Yumurtadan çıkan canlı, yaklaşık 4 ay sonra bir yetişkin haline gelebilir. Pencere ve kapı kenarları, priz ve saat aralığı veya zaman içinde ortamlarda oluşmuş diğer yarıkların arasında beslenir ve yumurtlar. Zor yaşam koşulları altında beslenebilen gümüş böceği 10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Bu canlı türü son derece hareketli olabildiği için insanlardan kolayca kaçabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra, kısa sürede bulunduğu alan içinde istila haline dönüşebilir.
Gümüş böceği ilaçlama uygulamasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunların başında gelen ise hem kendi sağlığınız, hem de kişisel alanlarınızın güvenliği için ilaçlamayı yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiği. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.
Böcek ilaçlama uygulamaları günümüzde son derece elzem bir duruma gelmiştir. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği ile sorun yaşıyorsanız Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizin yardımı ile gümüş böceği ilaçlama uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Fazlasını Oku

Hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri 6 farklı familyada yaklaşık 4.500 tür bulunduran en yaygın haşere türlerinden biridir. En fazla 6 ay yaşayan bu canlı, insan hayatı için son derece tehlikelidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri insanları sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarına sızan diğer böcek türleri gibi hamam böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.
Hamam böcekleri ölürken dahi yumurta bırakabilen canlılardır. Her yumurta bırakmasında 150, 200 adet yavru böcek vardır. Lağımlarda üreyen bu canlı, yaşadığı pis ortamlar neticesinde insanlara aids, hepatit, mantar gibi tehlikeli ve ölümcül hastalıklar bulaştırır. Kabukları sert olduğundan kolayca ölmediği gibi, sıcak ve soğuğa karşı vücut ısısını da korur. 1.5 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça alışkan olan hamam böcekleri, aç 20 gün, susuz ise 1 hafta yaşayabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta hayatta kalabilir. Yüksekten uçarak yere inebildiği gibi düz yüzeye de tırmanabilir. Karanlık ve nemli ortamlarda barınan bu canlı kişisel alanlara genellikle bina logarlarından, çatılardan, lavabo, banyo, balkon giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makinesi açıklarından, bahçe katlarından evlere sızar. Ölü böceklerle ve banyolardaki deri döküntüleri ile beslendiğinden açıkta bulunan besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla birçok mikrop bulaştırır. Yaşam alanlarınızda hamam böcekleri ile karşılaştığınızda herhangi bir müdahale de bulunmadan profesyonel hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından hamam böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir.
Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Hamam böceği ilaçlaması belirli periyotlar halinde tekrarlanmalıdır.
Ev, iş yeri, otel, fabrika, okul, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanlar gibi park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da hamam böceği sorunu yaşıyorsanız, Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamızı arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Fazlasını Oku

Kakalak böceği ilaçlama

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için verdiğimiz tüm böcek ilaçlama uygulamasının yanı sıra kakalak böceği ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. Kakalak böceğinin dünya üzerinde 4-5 adet türü olduğu bilinmektedir. İnsan hayatı için son derece tehlikeli olan kakalak böceği, kişisel alanlara girdiğinde dışarıdan taşıdığı virüs ve mikropları açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak bulaştırır. Bu ise astım, verem, dizanteri, mantar, alerjik hastalıklar ve hepatit gibi birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Başta kişisel alanlarımız olmak üzere yaşadığımız her ortamı kakalak böceğine karşı korumak sağlığımız açısından oldukça önemlidir.
Gün içinde sadece besin aramak için yuvasından çıkan kakalak böceği özellikle geceleri aktiftir. Gündüzleri ise insanların kolaylıkla göremeyeceği kapı köşeleri gibi karanlık alanlara saklanır. 1 çift kakalak böceği yaşam süresi boyunca 1 milyon yumurta bırakabilme özelliğine sahiptir. Fiziksel özellikleri bakımından kanatlı olduğundan barındığı alan içinde her yere rahatlıkla ulaşabilir. Bu nedenle kakalak böcekleri kısa süre içinde fark edilmezse haşere istilası halini alabilir. Kakalak böcekleri insanları ısırmadığı için laboratuvar ortamından rahatlıkla incelenebilir.
Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak son derece titizlikle yürüttüğümüz kakalak böceği uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda bu canlı türüyle ilgili herhangi bir şikayet kalmayacaktır.
Sizde yaşam alanlarınızda kakalak böceğinden şikayetçiyseniz Zeytinburnu böcek ilaçlama firmasını arayarak kakalak böceği ilaçlama uygulaması alabilirsiniz. 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimiz kakalak böceği ilaçlama uygulaması ile ilgili gerekli bilgi ve yardımı sağlayacaktır.
İlaçlama hizmeti aldığınız firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olması son derece önemlidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olduğu gibi kullandığı ilaçlar da insan ve diğer hayvanların sağlığı açısından zararlı değildir.

Fazlasını Oku

Hamam Böceği İlaçlama

Çevremizde birçok canlı ve mikroorganizma ile birlikte yaşamaktayız. Bu canlıların bazıları ile aynı ortamda yaşayabiliyorken bazıları insan sağlığına hayli zararlı canlılar olarak karşımızda belirir. Böcekler, haşereler, kemirgenler ve sürüngenler gibi canlılar insan yaşam alanlarına beslenme sebepleriyle gelirler. İnsanlara oldukça fazla zarar verebilen bu canlılara denk geldiğimizde panik yapmamalıyız. Ülkemizde görünen en fazla böcek türlerinden biri hamam böceğidir. Hamam böceği ile karşılaştığımızda yapmamız gereken ilk şey hamam böceği ilaçlama hizmeti almaktır. Hamam böceklerinin ömrü ortalama 6 aydır. Ölürken 150-200 yumurta bırakabilme olanağına sahiptirler. Genellikle lağımlarda karanlık izbe pis ortamlarda yaşamlarını sürdürürler. Kabukları serttir ve kanatları vardır. Yüksek alanlardan uçabilmektedirler. Küçük yapıları sebebiyle en dar alanlardan bile geçebilme olanağına sahiptir. Aç karnına 20 gün yaşayabilmektedirler. Evlere tuvaletlerden, rogar sistemlerinden, çatıdan lavabo banyo giderlerinden girerler. Ölü böceklerden, banyolarda insan deri döküntülerinden beslenirler. İnsan besinlerine bıraktıkları dışkı ve salyaları ile çeşitli hastalıklara sebebiyet verir. Hepatit virüsü, aıds gibi çok ciddi hastalıkların sebebi olabilmektedirler. Çevremizde yaşam alanlarımızda karşılaştığımız hamam böceklerinden kurtulabilmek kendi başımıza çok kolay olmayacaktır. Hamam böceklerinden kurtulabilmenin en garanti yolu hamam böceği ilaçlama hizmeti almaktır. İlaçlama uygulamaları arasından hamam böceğine uygun ilaçlama jel ilaçlama olarak dikkat çekmektedir. Jel ilaçlama böceklerin yuvalarına ve geçiş alanlarına damla halinde bırakılır. İlacı alan böcek hemen ölmez yuvasına gider orada ölür. Ölen böceği diğerleri yer ve böylelikle böcek sorunu ortadan kalkar. Jel ilaçlama kokusuz bir yöntemdir. İlaçlama sonrası temizlik gerekmez.  Hamam böcekleri ile kendi başımıza savaşarak zaman kaybetmek yerine böcek ilaçlama hizmeti alarak bu sıkıntıdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Modern ve yeni yöntemlerle birlikte hamam böceği ilaçlama konusunda da yetkindir. Çevre ilçe ve mahallelere ulaşarak kısa zamanda böcek ilaçlama sorununuza çözüm bulur.

 

Fazlasını Oku

Kalorifer böceği ilaçlama

Tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekte olan Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak yıllardır verdiği hizmetle sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Böcekler insanlardan sonra dünya üzerinde en kalabalık nüfusa sahip canlılardır. Kalorifer böceklerinin günümüzdeki sayısı 4500 olarak bilinmekte. Düzenli olarak 2 haftada bir barındığı ortama yumurta paketi bırakan bu canlı genetiksel özellikleri bakımından hızlı bir şekilde üreme özelliğine sahiptir. 6 bacaklı, esnek ve hızlı hareket edebilen fiziksel özelliklerinden ötürü genellikle her alana rahatlıkla girebilir. 1 hafta aç kalsa dahi yaşamını sürdürebilen kalorifer böcekleri, 40 dakika boyunca nefeslerini tutabilme özelliğine sahiptir. Zor yaşam koşulları altında dahi uzun süre yaşamlarını sürdüren canlılar girdikleri alanlarda fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde istila haline dönüşebilir. İnsanların evde basit yöntemlerle engel olamayacağı kalorifer böceği için mutlaka profesyonel hizmet gereklidir. Kişisel alanlara su ve kanalizasyon borularından, açık pencere ve kapı aralıklarından, çatlak duvar ve parkelerden, dışarıdan getirilen poşetlerden sızan kalorifer böcekleri genellikle mutfaklarda fırın altlarında, kazan ve kalorifer dairelerinde, kalorifer petekleri borularında yaşamlarını sürdürür.

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Kalorifer böceği ilaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir uygulamadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Zeytinburnu ilaçlama firmamız alanında deneyimli uzman ekibi ile birlikte son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürütür. Ekibin ilaçlama yapılacak alana gelip, alanın büyüklüğü ve böceğin cinsini tespit etmesiyle birlikte ilaçlama uygulamasına geçilir. Sizde yaşadığınız herhangi açık veya kapalı bir ortamda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayarak kalorifer böceği ilaçlama uygulamasından yararlanabilirsiniz. İlaçlama uygulamasında önemli olan bir diğer nokta ise işlemin belirli periyotlar halinde devamlılığıdır.

 

Fazlasını Oku

İlaçlama hizmeti ile haşerelere kesin çözüm

Haşere yani böcek genel tanımıyla eklembacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş hayvanlar sınıfına verilen addır. 1 milyondan fazla tür sayısıyla dünyadaki en fazla türe sahip canlılar sınıfındadır. Mekaniksel duyu organları, işitme duyu organları, kimyasal duyu organları, nem ve sıcaklık duyu organları, ses çıkarma, ışık ve salgı duyu organları olarak kategorilere ayrılan özelliklere sahipler. Böcekler yumurta ile ürerler, yani gittikleri yerde üredikleri takdirde bulundukları ortamı böcek istilası kaplamış olabilir.
Böcekler, insan gıdası olan yiyeceklere zarar vererek insanlara dolaylı yoldan her türlü bakteri bulaştıran canlılardır. Aynı zamanda tekstil alanın da giyecekleri de hasara uğratarak kişilerin veya işletmelerin maddi kayıplarına neden olur. Bunlar dışında herhangi bir işletme sahibiyseniz işletmenizde müşteriler tarafından böcek görülmesi prestij ve maddi olumsuzluklara neden olacaktır.
Açık veya kapalı alanda böceklerle sadece yaz aylarında değil her mevsimde karşılaşabiliriz. Bu canlıları yaşam alanımızdan uzak tutmak için bir takım basit yöntemler kullanabiliriz. Bunlar yiyecek ve içecekleri açıkta bırakmamak her zaman kapalı tutmak, temizlik yaparken kimyasal ilaçlarla her yeri dezenfekte etmek, evi özellikle de banyo ve lavaboları olabildiğince kuru tutmak ve evdeki delikleri tamirat yaparak açık kalmayacak şekilde kapatmak olarak sıralanabilir. Market ve mağazalardan temin edilen böcek ilaçlama spreyleri de dahil olmak üzere tüm bu önlemler bazı böcek türlerinin evinizden yalnızca bir süre uzak kalmasına olanak sağlar.
Hemen hemen her insanın başına gelebilecek olan ‘evimde böcek var’ korkusu psikolojik ve maddi hasarlara yol açabilir. İleri derecede olan böcek istilaları bireylerde entomofobi yaratabilir. Böceklerden kurtulma yollarını tam anlamıyla sağlayan sadece böcek ilaçlama şirketleridir.  Uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen bu ilaçlama işlemi sonrasında eviniz en güzel şekilde dezenfekte edilerek böcek istilalarına karşı korunaklı bir hale gelir. Aşamalar doğrultusunda gerçekleşen bu uygulama şu şekilde gerçekleşir: Şikayetçi olunan bölgeye belirli bir ekibin gelmesi, alanda keşif yapması, böcek türlerini ve miktarını incelemesi devamında bölge için hangi ilaçlama şeklinin uygun olduğuna karar verilmesi ve ilaçlamanın uygulanması ile son bulur.

Fazlasını Oku

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele mevsim sıcaklıklarının yükselmesiyle beraber kendini göstermeye başladı. Pire ile doğal mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir işlemdir. Pirelerden kurtulmak için sağlığınızı tehdit eden geleneksel yollara başvurmamalı işini iyi yapan bir ilaçlama şirketi ile irtibata geçmelisiniz. Pireler küçük bir yapıya sahip oldukları için fark edilip öldürülemezler. Var olduklarını, kaşıntı, kızarıklık ve kabarma gibi belirtilerle anlayabileceğiniz pirelerin çoğalmasına izin vermeden işini iyi yapan bir firma ile irtibata geçmek yapılacak en doğru şey olacaktır. Pire ile mücadele ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz yılların tecrübe ve birikimi ile pireleri yok etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pirelerden nasıl kurtulurum sorusuna haşerelerin artmasıyla beraber cevap aranır oldu.  Hayvanların sırt bölgelerinden ve tüylü eşyalardan kolay bir şekilde çoğalma alanı bulan pirelerden kurtulmak için alınacak geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi ekonomik zarara neden olur. Firmamızda pireleri yok etmek için uygulanan ilaçlama uygulamasının aşamaları sıralanacak olursa;

 • Öncelikle uygulama yapacağımız alanı ilaçlamaya hazır hale getiririz.
 • Çocuklar bünyesi zayıf olduğu için ortamda bulunmamalı, kullandıkları eşyalar ile beraber uzaklaştırılmalıdır.
 • İlaçlama yapacağımız esnada etrafta açıkta yiyecek, içecek ve açıkta eşya bulunmamakla beraber, gerekli bütün tedbirleri alırız.
 • Uygulamamızın sonuna geldiğimizde ortamı 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırarak ilacın etkisinden arındırır, temizlik işlerinin ardından eski yaşantınıza geri dönersiniz.

Pirelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama işlemi kadar çalışacağınız firmanın kalitesi de önemlidir. İşini iyi yapmayan sıradan firmalarla çalışmak yerine tecrübeli ve insan sağlığına hizmet eden bir firmadan destek almanız gerekir. Peki, bir firmanın güvenilir olduğu nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusu bütün sektörlerde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de merak edilen bir sorudur. Böcek ilaçlama uygulamasına girişen çoğu kişi çalışacağı firmanın güvenirliğinden emin olmak ister. Pirelerden nasıl kurtulurum sorusu kadar değerli olan firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız;

 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olmasına dikkat edin.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü vermesi demek kendine güvendiği anlamına gelir.
 • Şirketin bütün yasal prosedürleri ( sertifika, ruhsat, çalışma izni) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek emin olabilirsiniz.
 • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olmasına dikkat edin.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız yukarıda sayılan bütün detayları bünyesinde barındırmaktadır. Firmamıza günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Fazlasını Oku